Про нас

Digital агентство «Astudio» засновано в 2008р. За всі роки роботи, ми заслужили довіру та гарну репутацію, понад 300 компаній стали клієнтами нашої студії. Працівники студії, з кожним днем, покращують свої знання та самовдосконалюються, вивчають нові функції та технології.

Наша компанія працює для Вас, на покращення Вашого іміджу, просування Ваших послуг та підвищення Ваших продажів. Наш девіз: “Наша робота – Ваше майбутнє”.

Звернувшись до нас у студію, Ви гарантовано отримаєте безкоштовну професійну консультацію від провідних фахівців у галузі Веб-розробок, ми допоможемо Вам скласти грамотне та якісне Технічне завдання, яке позитивно вплине на розробку проекту. Наші дизайнери розроблять для Вас якісний, сучасний та унікальний дизайн. Наші програмісти зверстають та створять сайт, який надалі, наші контент-менеджери наповнять, а СЕО-фахівці виведуть у ТОП-10.

Ми завжди аналізуємо Ваших конкурентів та розробляємо унікальні продукти, щоб Ваші конкуренти залишалися позаду Вашої компанії.

З кожним днем ​​роботи студії ми охоплюємо дедалі більше замовників з різних точок України та інших Європейських країн. Розробка проекту включає:

– Розробку Технічного завдання;

– Розробку дизайну сайту (всіх сторінок, які відрізняються один від одного);

– Адаптивна верстка сайту;

– Програмування сайту (Популярні CMS: WordPress, Joomla, OpenCard та ін. Великі проекти розробляємо на фреймворку Yii2, Ruby on Rails, Symfony 2 та ін);

– Наповнення сайту;

– Просування сайту, розкрутка, виведення сайту у ТОП-10 пошукових систем.

До кожного клієнта, прикріплюється свій менеджер – проекту, який Вас консультуватиме, допомагатиме в будь-яких питаннях та навчатиме в експлуатації сайту (ми надаємо нашим клієнтам посібник з адміністрування сайту).

Для перегляду реалізованих проектів, виконаних нашою веб-студією, перейдіть, будь ласка, до розділу «Наші роботи», а якщо Ви вже вирішили звернутися до нас або у Вас є питання, зайдіть у розділ «Контакти».