Розробка сайтів на CMS

Створити сайт означає відкрити нові можливості для будь-якої компанії!

Створити сайт – відмінне рішення для компаній, які бажають привернути максимум уваги клієнтів до своєї діяльності та інформувати їх про запропоновані товари, послуги, останні новини та акції компанії.

Створення сайтів є найбільш популярною послугою в усьому світі, тому що кожна компанія, що поважає себе, повинна мати власний веб-сайт. Однак не варто думати, що наявність ресурсу в Інтернеті стане гарантією успіху компанії, оскільки розробка вимагає цілого комплексу послуг, які мають на увазі створення індивідуального дизайну, адаптивної верстки, якісної та перевіреної CMS (WordPress, Joomla, OpenCart), грамотного наповнення та подальшого просування.

CMS з якими ми працюємо:

 1. CMS WordPress – Одна з найкращих CMS, які існують на сьогоднішній день. 70% проектів нашої студії розробляють саме на WordPress. З кожним днем ​​наші фахівці вивчають нові можливості цієї системи, які створюють розробники. Зручна і досить потужна автоматизована система управління контентом, дозволяє створювати та адмініструвати практично будь-які інтернет-проекти – візитки, корпоративні сайти, інтернет-магазини або новинні ресурси. Звернувшись до студії Astudio, Ви зможете замовити створення сайту на wordpress будь-якої спрямованості та складності. Щоб на виході вийшов оригінальний продукт, який повністю відповідає всім Вашим побажанням, ми додамо необхідні модулі та плагіни, які дозволять забезпечити необхідну функціональність Вашого ресурсу.
 2. CMS OpenCart – найпопулярніша система для створення інтернет-магазинів. Ефективне рішення електронної комерції для власників онлайн магазинів, які хочуть створити власний електронний бізнес. Функціональність цієї системи дозволяє швидко вийти на ринок онлайн комерції та дозволить Вам за найкоротший термін отримувати прибуток за допомогою Вашого ресурсу.
 3. CMS Joomla – Ця система встигла зарекомендувати себе тільки з найкращого боку у всьому світі, і ми пропонуємо скористатися її багатофункціональністю та перевагами всім нашим клієнтам. Використовуючи Joomla, ми можемо реалізувати будь-який проект від сайту візитки до комплексного, масштабного Інтернет-магазину. Сьогодні CMS Joomla! – Це одна з популярних систем, зручність і багатофункціональність якої завоювала не один мільйон шанувальників у всьому світі. Ця система управління поширюється під офіційною ліцензією GNU/General Public License v 2.0.
 4. Та інші…

 

Висококваліфіковані фахівці нашої студії докладуть максимум зусиль, щоб створити сайт згідно з кращими традиціями web-дизайну та забезпечити Вашому бізнесу інтенсивний розвиток та процвітання!

Все, що потрібно знати про створення сайтів!

Якісна робота зі створення сайту включає:

 • Грамотна розробка Технічного завдання
 • Розробка індивідуального дизайну
 • Верстка сайту – адаптивна під мобільні пристрої, це дуже важливий нюанс, оскільки пошукові системи зараз дуже звертають увагу на верстку.
 • Програмування та налаштування всіх необхідних компонентів та модулів.
 • Тестування сайту
 • Підготовка керівництва, передача його Вам та навчання Вашої людини, хто займатиметься сайтом.
 • Наповнення сайту

Від цих етапів залежить імідж, презентабельність, успішність та процвітання Вашого бізнесу. Розробка web-сайтів фахівцями нашої компанії – це якісна та високопрофесійна робота, що на 100% виправдовує очікування клієнтів. Ми розробимо справді унікальний, ексклюзивний сайт, який дозволить Вам вигідно виділитися серед конкурентів та залучити клієнтів.

Така «процедура», як створення сайту потребує спеціальних навичок, а також креативного мислення, яке дозволить поглянути на проект з боку відвідувача та власника.

Спеціалісти веб студії створюють ресурс з урахуванням усіх вимог та побажань клієнта.

У чому секрет веб-студії “Astudio”?

Веб-студія «Astudio» надає клієнтам повністю готовий ресурс, який безперешкодно може вийти у велике плавання в Інтернет, здатний створити гідну конкуренцію вже існуючим інтернет-сайтам. Наша веб-студія допоможе втілити всі Ваші побажання в життя. Розробка сайтів у нашій компанії здійснюється за найсправедливішими та найприйнятнішими цінами!

Звертайтесь вже сьогодні: +38(063) 446 20 61 astudiock@gmail.com