Розробка CRM систем

CRM (Customer Relationship Management) – це система керування взаємовідносинами з клієнтами. По суті, CRM є частинкою комплексного клієнтоорієнтованого підходу діяльності фірми.

Ваш бізнес зростає? Кількість масштабних і дрібних завдань наростає, як снігова куля, і загрожує перетворитися на небезпечну лавину. Керівнику все складніше контролювати своїх підлеглих, пересічному співробітнику все складніше оперативно отримувати зворотний зв’язок від керівника у разі виникнення нештатних ситуацій.

Наша компанія пропонує індивідуальну розробку CRM для підприємств України, бо ми не хочемо вганяти Вас у рамки стандартного набору функцій.

Компанія astudio пропонує розробку CRM систем обліку внутрішніх даних, обліку робочого часу, контроль виконання завдань та активності роботи з клієнтською базою, взаємозв’язок між клієнтами, менеджерами, бухгалтерією, складом та керівним персоналом та інший функціонал, який дозволить автоматизувати рутину, налагодити контроль усіх процесів та звільнять час керівників для стратегічних завдань.

Використовуючи наш досвід, ми спроектуємо для Вашого підприємства унікальне рішення, яке відповідатиме саме Вашому підприємству на 100%! Жоден нюанс Ваших бізнес-процесів не залишиться неврахованим!

Етапи реалізації CRM систем:

  1. Ваше звернення до нас.
  2. Формування технічного завдання, де буде описано весь функціонал системи.
  3. Затвердження вартості та підписання договору.
  4. Для Вашої зручності ми можемо розділити загальні завдання на кілька етапів, щоб необхідним функціоналом Ви вже почали користуватись у найкоротші терміни.
  5. Поетапна реалізація та здавання функціоналу.
  6. Тестування всієї CRM після реалізації.
  7. Підготовка керівництва та здавання проекту.
  8. CRM систему розміщуємо на сервері або хостингу, реалізуємо обмежений доступ, а також різну ієрархію та обмежений доступ для кожного типу користувача (у менеджерів свої розділи, у бухгалтерії свої тощо).

Терміни реалізації системи залежать від вимог та технічного завдання, мінімальні терміни на реалізацію 2 місяці.

Вартість розробки CRM системи – від 3000 у.о.

Для отримання додаткової інформації про ціни та можливості розробки та впровадження CRM-системи на підприємстві, Ви можете надіслати заявку або зв’язатися з нами будь-яким зручним способом. Наші фахівці із задоволенням дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.

 

 

 

Приклад системи CRM для транспортної компанії ImpexTrans Universal Group