Розробка бренду для Вашої компанії

Брендінг – процес створення та розвитку бренду. Він включає всі етапи: від створення продукту – до просування та реклами. Брендінг має на увазі:

• роботу над удосконаленням продукту;

• підвищення престижності бренду;

• відповідність бренду вимогам ринку.

Брендинг покликаний створювати попит споживачів на товари та. Основні цілі брендингу – популяризація компанії або бренду, підвищення впізнаваності бренду, зростання продажів та прибутку. Якщо працювати з брендом правильно – споживачі заплатять більше, бо вважають бренд гідним.

Замовити розробку бренду ви можете у студії «Astudio». Давайте завойовувати світ разом!

Створення бренду, етапи роботи:

1. Аналіз ринку, конкурентів та потенційної цільової аудиторії. На даному етапі необхідно виявити актуальну потребу цільової аудиторії та створити на неї попит. І тому необхідно провести аналіз останніх тенденцій ринку. Так технологія торгової марки матиме під собою аналітичну основу.

2. Аудит компанії та портфеля власних брендів. На цьому етапі ми збираємо всю інформацію про компанію-замовника.

3. Неймінг. Розробка назви, яка буде відповідати концепції позиціонування нового бренду. А також перевірка на унікальність.

4. Створення логотипу та фірмового стилю (для компаній). Розробка логотипу та фірмового стилю компанії (кольори, шрифти, стилістику тощо)

5. Створення вербальної складової: легенда бренду, слоган, що підкріплюють тексти та інфографіка (що спонукають до першої та повторної купівлі).

6. Розробка брендбука та гайдлайну. Ми створимо керівництво, що описуватиме головні елементи бренду: місію, позиціонування, цінності бренду та філософію компанії. Документ систематизує ідеологічні елементи торгової марки, створює комплексну картину бренду та дає докладні рекомендації щодо його застосування. Тут також описані всі канали та способи маркетингової комунікації з цільовою аудиторією.

7. Моніторинг бренду та оцінка ефективності проведених заходів.

Брендинг: ціна залежить від таких факторів

1. Чи потрібна розробка брендбука. Якщо розробка брендбука не потрібна і буде достатньо 3 варіантів візуалізацій фірмового стилю (плюс логотип у векторі) – вартість брендингу буде значно нижчою.

2. Комерційні цілі, які ставить собі компанія перед початком розробки бренда. Чим вони амбіційніші – тим вища вартість брендингу.

3. Конкуренція у сфері, для якої студія креативу «Astudio» розроблятиме бренд. Чим вища конкуренція, тим складніше вигадати цікаве позиціонування.

4. Якщо потрібно покупка дослідження у сторонніх компаній – вартість брендингу буде вищою.

5. Загальна кількість елементів, що входять до брендбука. Наприклад, якщо крім фірмового стилю потрібен дизайн фасаду будівлі, вартість буде вищою.

Брендінг: розробка нової ТМ

Брендинг – процес розробки та просування товару на ринку, створення міцного емоційного зв’язку з цільовою аудиторією. Цей зв’язок ґрунтується на актуальних цінностях торгової марки. Брендинг – це комплекс заходів, вкладених у створення цілісного образу та іміджу продукту, затребуваного споживачем.

Цілі брендингу

1. Створення позитивного образу товару у власних очах споживача, відповідність його цінностям.

2. Формування системи комунікацій торгової марки із споживачем.

3. Розробка концепції позиціонування бренду над ринком.

4. Створення візуальної та вербальної ідентифікації продукту.

5. Визначення концепції рекламної кампанії та рекламних носіїв.

Брендінг: завдання

• підкреслити конкурентні переваги та цінності товару;

• розкрити емоційну складову бренду;

• створити зв’язок між товаром та споживачем;

• зробити образ бренду індивідуальним, не схожим інших.

Інструменти брендингу дозволяють зробити товар кращим, зацікавити споживача, змусити його купити щось, і полюбити бренд. Тому, коли людина приходить у студію брендингу, вона має точно знати, якого результату вона хоче досягти, і що є її кінцевою метою. бажано, щоб бажання формулювалися у цифрах. Наприклад, підвищити продажі на 10%, впізнаваність на 15%, збільшити частку ринку на 3,5%.

Навіщо потрібний брендинг?

1. Брендинг визначає сприйняття якості товару. Один і той же товар у різній упаковці, що представляє різні торгові марки та виробників, в очах аудиторії матиме різну значущість. 2. Зрозумілість та популярність бренду кардинально змінює сприйняття однієї й тієї ж одиниці товару. Бренд формує додаткову цінність, виражену у грошовому еквіваленті. Він збільшує вартість та активи торгової марки. 3. Бренд – емоційно-психологічний тригер. Зовнішній вигляд продукту, його назва створюють емоційний зв’язок бренду з аудиторією. Образ бренду викликає у споживача низку вражень та асоціацій. Це називається “точкою прив’язки” до торгової марки. Споживачі запам’ятовують не сам продукт, бо те, яке враження він справляє, його рекламний образ. 4. Брендинг допомагає відрізняти та вибирати. Більшість споживачів прагнуть вибрати товар швидко. При цьому вони обирають торгову марку, якій довіряють. Також перевага надається маркам, які весь час на слуху, надійним та відомим. Вибрати товар на основі його якості чи раціональних характеристик досить складно, якщо ви не експерт у цій справі. Тут на допомогу приходять бренди з переконуючими УТП (унікальна торгова пропозиція). Зробити вибір ставати набагато легшим.

Послуги брендингу надає Astudio. Ми створюємо бренди мрії!

Що ви отримуєте, замовивши брендинг у Astudio?

1. Студія «Astudio» розробить бренд, що повністю відповідає цілям компанії. 2. Назва, логотип та слоган будуть цілком унікальними. Усі символи можна буде зареєструвати як ТМ. Крім того, ми створимо візуальний та вербальний образ, який виділиться на тлі конкурентних ТМ. 3. Разом із створенням бренду ми розробимо гайдлайн із докладною інструкцією щодо використання всіх елементів бренду. Також до нього ми внесемо легенду бренду та позиціонування. 4. Разом із образом бренду ми розробимо стратегію розвитку бренду. Вона допоможе вам зрозуміти, хто є цільовою аудиторією бренду та як працювати з ним надалі. Також ASTUDIO підтримає компанію під час виведення бренду на ринок.

Команда студії ASTUDIO знає, як створити та зберегти у споживачів довірче та дбайливе ставлення до бренду на довгі роки! Тому, сміливо вивчайте наші роботи та звертайтесь до нас, щоб замовити брендинг для свого проекту!

Звертайтесь вже сьогодні: +38(063) 446 20 61 astudiock@gmail.com