Розробка сайту на framework

Фреймворк – програмний каркас, що дозволяє суттєво спростити процес розробки сайту за допомогою вбудованих інструментів та шаблонів системи. Однак, на відміну від популярних сьогодні CMS, Framework дозволяє реалізовувати проекти з більш розширеною структурою та максимально точним набором функцій.

У разі розробки сайту на Фреймворку використовується вже готові розробки та розширення, модулі, бібліотеки. Більшість коду в цьому випадку вже добре протестована і має документацію.

Створення сайту на фреймворку дозволяє реалізовувати динамічні сайти, веб сервіси та програми у мінімально можливі терміни. А ефективне використання готового каркасу у вирішенні поставлених перед розробником завдань дає можливість: поділу проекту на логічні сегменти:

– використання бібліотек для прискорення процесу розробки;

– застосування розширень у разі потреби.

Бажаєте замовити сайт, розроблений за допомогою фреймворку? Наша компанія пропонує вам швидкі та ефективні рішення для розвитку вашого бізнесу в мережі. Маючи багатий досвід роботи у сфері веб-розробок, ми використовуємо для реалізації проектів будь-якої складності найпопулярніші фреймворки:

Yii – безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується під ліцензією «new BSD», що дозволяє оптимізувати програмний код. У Yii вдало поєднуються такі параметри, як ціна, швидкість роботи, відмінна техпідтримка та великий набір бібліотек.

Zend-free каркас для веб-додатків, написаний на PHP 5 і підтримує різні СУБД. Відрізняється архітектурою «слабкого зв’язування», що робить залежність елементів проекту одна від одної мінімальною.

Сodeigniter – одна з найшвидших і невибагливіших до мов програмування фреймворків, реалізованих на PHP. Його каркас легко розширюємо і гнучкий для реалізації найрізноманітнішого функціоналу майбутньої програми або сайту.

Symfony 2 – фреймворк, що відноситься до кросплатформних систем з відкритим програмним кодом. Поширюється безкоштовно і дозволяє створювати сайти та програми, функціонал яких поступово «нарощується» на запропонованому розробником каркасі завдяки широкому інструментарію середовища.

Magento – славиться своїми функціями, що ідеально підходять для стандартного інтернет-магазину: кошиком, односторінковою системою оформлення замовлення та оплати, обліковими записами користувачів та багатьом іншим. Переваги системи Створення модулів для нестандартних завдань. Можливість роботи з UI будь-якої складності. Зручна адмінпанель сайту. Нестандартні рішення для інтернет-магазинів. Можливість додавання форумів. Створення серверної частини та API мобільних додатків

Резюмуючи, можна сказати, що Framework – це середовище, зручне для розробника і не є готовим рішенням, як ЦМС. Однак саме розробка сайту на фреймворку здебільшого гарантує якісніший та заточений строго під потреби клієнта ресурс з унікальними функціями та дизайном.

Висококваліфіковані фахівці нашої студії докладуть максимум зусиль, щоб створити сайт згідно з кращими традиціями веб індустрії та забезпечити Вашому бізнесу інтенсивний розвиток та процвітання!

У чому секрет веб-студії “Astudio”?

Веб-студія «Astudio» надає клієнтам повністю готовий ресурс, який безперешкодно може вийти у велике плавання в Інтернет, здатний створити гідну конкуренцію вже існуючим інтернет-сайтам. Наша веб-студія допоможе втілити всі Ваші побажання в життя. Розробка сайтів у нашій компанії здійснюється за найсправедливішими та найприйнятнішими цінами!

Звертайтесь вже сьогодні: +38(063) 446 20 61 astudiock@gmail.com