Наші послуги

WEB ДИЗАЙН

Веб-дизайн від Astudio створить унікальну картинку кожному сайту. Створення дизайну сайту сьогодні ґрунтується на принципах, вирівнювання, балансування, контрасту, акцентування та зручності сприйняття. Саме цих принципів дотримується наша студія веб дизайну «Astudio». Ми допомогли безлічі клієнтів з України та інших країн правильно презентувати діяльність своєї компанії на просторах Інтернету та залучити нових цільових відвідувачів, а тепер і Ви з нашою допомогою можете підвищити ефективність свого бізнесу.

Створення дизайну інтернет-сайтів потребує ретельного опрацювання кожної деталі. Детальніше

РОЗРОБКА САЙТІВ НА CMS

Створити сайт – відмінне рішення для компаній, які бажають привернути максимум уваги клієнтів до своєї діяльності та інформувати їх про запропоновані товари, послуги, останні новини та акції компанії.

Створення сайтів є найбільш популярною послугою в усьому світі, тому що кожна компанія, що поважає себе, повинна мати власний веб-сайт. Однак не варто думати, що наявність ресурсу в Інтернеті стане гарантією успіху компанії, оскільки розробка вимагає цілого комплексу послуг, які мають на увазі створення індивідуального дизайну, адаптивної верстки, якісної та перевіреної CMS (WordPress, Joomla, OpenCart), грамотного наповнення та подальшого просування.

CMS з якими ми працюємо: WordPress, OpenCart, Joomla і т.д. Детальніше

РОЗРОБКА САЙТІВ НА FRAMEWORK

Створення сайту на фреймворку дозволяє реалізовувати динамічні сайти, веб сервіси та програми у мінімально можливі терміни. А ефективне використання готового каркасу у вирішенні поставлених перед розробником завдань дає можливість: розділення проекту на логічні сегменти:

– Використання бібліотек для прискорення процесу розробки;

– Застосування розширень у разі необхідності.

Бажаєте замовити сайт, розроблений за допомогою фреймворку? Наша компанія пропонує вам швидкі та ефективні рішення для розвитку вашого бізнесу в мережі. Маючи багатий досвід роботи у сфері веб-розробок, ми використовуємо для реалізації проектів будь-якої складності найбільш популярні сьогодні фреймворки: Yii, Zend, Сodeigniter, Symfony 2, Magento… Детальніше

 

РОЗКРУТКА ТА ПРОСУВАННЯ САЙТІВ

Веб-студія Астудіо щодня працює над покращенням позицій сайтів наших клієнтів. Коли ми беремося за сайт, ми робимо якісну оптимізацію сайту, пишемо унікальні тексти, реєструємо сайт у пошукових системах та нарощуємо масу посилань. Завдяки цим етапам сайт починає зростати по позиціях і результат є вже після першого місяця розкрутки сайту.

У нашій студії працює команда професіоналів, кожен спеціаліст відповідає за свій напрямок. Контент-менеджер – за написання текстів та оптимізацію сайту, СЕО-фахівець – за купівлю посилань (нарощування посилальної маси), керівник проекту – за аналіз та контроль проекту. Саме це є запорука просування будь-якого проекту, за який береться Веб-студія “Астудіо”. Детальніше

 

РОЗРОБКА БРЕНДУ

Брендінг – процес створення та розвитку бренду. Він включає всі етапи: від створення продукту – до просування та реклами. Брендинг покликаний створювати попит споживачів на товари та. Основні цілі брендингу – популяризація компанії або бренду, підвищення впізнаваності бренду, зростання продажів та прибутку. Якщо працювати з брендом правильно – споживачі заплатять більше, бо вважають бренд гідним.

Студія «Astudio» розробить бренд, що повністю відповідає цілям компанії. Команда агентства ASTUDIO знає, як створити та зберегти у споживачів довірче та дбайливе ставлення до бренду на довгі роки! Тому, сміливо вивчайте наші роботи та звертайтесь до нас, щоб замовити брендинг для свого проекту! Детальніше

PR ПОСЛУГИ

Для наших клієнтів ми розробили кілька видів PR послуг, а саме: PR послуги в період кризи, Маркетинговий PR, Політичний PR, Інтернет PR, Репутаційний PR та Взаємодія зі ЗМІ.

PR від CA «Astudio» – це великий комплекс цілеспрямованих комунікаційних робіт і дій, спрямованих на просування іміджу, послуг або бренду. Наше агентство Astudio розробить для Вас або Вашої компанії низку дій та заходів, які збільшать Вашу популярність, піднімуть рейтинги Вашої компанії та допоможуть у досягненні високих результатів. Детальніше

52df5327f0f98d3fdb520942ce832620