PR послуги

PR послуги у період кризи

Основна мета антикризового PR від “Astudio” – захист інтересів та досягнення максимально можливої ​​керованості зовнішніми факторами для Клієнта у несприятливих умовах.

Найважливіші завдання для бізнесу в умовах кризи:

1. Збереження досягнутого рівня та розвитку компанії;

2. Мінімізація втрат;

3. Підтримка своїх активів на сприятливому рівні;

Починаючи з 2008 року, за першої відчутної кризи, ми розробили для наших клієнтів спеціальний пакет PR послуг в умовах кризи. Після впровадження антикризової стратегії, обсяг проектів закономірно збільшився. Наша компанія Astudio – допоможе Вам не тільки втриматися на плаву, а й розвиватися в умовах економічної кризи.

Чинники для успішної реалізації проекту:

1) Гнучкий підхід;

2) Швидкість реагування;

3) Повна довіра та конфіденційність;

4) Тісна взаємодія;

5) Професійний етикет;

Що ми пропонуємо і як ми можемо Вам допомогти в нинішніх умовах?

– збереження прибутковості і мінімізація втрат;

– збереження та розширення цільової аудиторії;

– пошук нових форм розвитку та партнерів;

– оптимізація комунікацій із цільовою аудиторією;

– попередження та мінімізація ризиків;

– захист від негативного впливу ринку та його окремих суб’єктів;

– зміцнення стійкості;

– ефективні комунікації у несприятливих умовах;

– управління конфліктами.

ArticleImage_121985

Маркетинговий PR

Маркетинговий PR від Astudio – це великий комплекс цілеспрямованих комунікаційних робіт і дій, спрямованих на просування іміджу, послуг або бренду. Наше агентство Astudio розробить для Вас або Вашої компанії низку дій та заходів, які збільшать Вашу популярність, піднімуть рейтинги Вашої компанії та допоможуть у досягненні високих результатів. Маркетинговий (Marketing) PR – це ефективний інструмент просування та популяризації у різних галузях. Особливо відзначається його ефективність при створенні та просуванні марки (бренду) та підвищенні її впізнаваності та популярності. Наші фахівці використовують великий комплекс прийомів та інструментів у реалізації MPR-проектів:

– Семплінги – поширення зразків товару споживачам безкоштовно або як бонус при купівлі інших товарів;

– організація та проведення заходів у точках продажу;

– виробництво та використання спеціальних матеріалів;

– Special events;

– Direct marketing;

– соціальні інвестиції;

– Класичні PR-інструменти.

Політичний PR

“Відмінність державного діяча від політика у цьому, що політик орієнтується такі вибори, а державний діяч – наступне покоління”. У.Черчілль

Досвід Astudio у наданні послуг політичного PR налічує понад 8 років. Фахівці компанії консультували та супроводжували виборчі кампанії в різних регіонах України.

Для наших клієнтів ми пропонуємо такі функції у сфері політичного PR:

– комплексна діагностика ризиків та можливостей Лідера чи Партії;

– розробка та реалізація унікальної стратегії позиціонування Лідера;

– проведення соціологічних та експертних досліджень, фокус-груп;

– розробка та впровадження ключових меседжів та донесення їх до цільової аудиторії;

– організація виборчих кампаній, організація інфраструктури виборчих штабів;

– Поточний консалтинг та аналітика;

– медіа-підтримка, інформаційний супровід, ЗМІ-комунікації, реклама;

seo2

Інтернет PR

Наша команда допоможе Вам, випередивши час, застосувати Інтернет технології з користю для Вашого бізнесу.

В даний час рівень довіри до інформації, що міститься в Інтернеті, досить високий, а можливість появи недостовірної або небажаної інформації про Вас або Вашу компанію майже неминуча.

Послуга Інтернет PR покликана вирішувати комплексні завдання просування компанії, особистості, продукту та послуги. Формувати імідж та позитивну репутацію, нівелювати негативні чутки.

Основні завдання, які ми вирішуємо у рамках продукту Інтернет PR:

Взаємодія з соціальними медіа – організація PR-кампаній в Інтернеті, взаємодія з Онлайн-ЗМІ, формування репутації в блогосфері та соціальних мережах.

Прихований маркетинг – організація вірусних кампаній, просування продукту/послуги у форумах, блогах та соціальних мережах.

Управління пошуковою репутацією – підвищення позитивних посилань про компанію в пошукових системах, витіснення негативної інформації, SEO просування.

Репутаційний PR

Бездоганна корпоративна репутація – спланована, впроваджена та керована діяльність Компанії, спрямована на формування та розвиток життєво важливого активу. На жаль, репутація не будується за один день і не є результатом простого успіху.

Завдяки нашим спостереженням і роботі ми дійшли того, що в будь-якій сфері бізнесу хороша репутація та добре ім’я приносить хорошу матеріальну та моральну вигоду: шановні компанії добиваються кращих результатів і розвиваються з кожним днем, оскільки у них постійно йде зростання продажів і доходів, збільшуються інвестиції і пайова віддача і мн.др.

Репутаційний менеджмент та PR від CA Astudio – просто необхідний в індустрії послуг, де місце матеріальних активів у процесі виробництва додаткової вартості займають ідеї. У боротьбі за споживача постачальникам послуг нічого пред’явити, крім своєї репутації. Значення репутації особливо велике у сферах фінансових, консалтингових, юридичних, страхових та інших послуг.

Результат репутаційного PR – від підвищення вартості акцій та прибутковості бізнесу до залучення кращих кадрів та надійних ділових партнерів. У кризових ситуаціях саме репутація може стримати удару по Компанії. Однак це найвибагливіший і найтендітніший актив з погляду його підтримки.

Наша компанія, Наші спеціалісти та Наш досвід у репутаційному менеджменті стане Вам корисним, а для деяких компаній і рятівним колом, так як ми знаємо як залучити клієнтів та розвивати Вашу компанію в правильному напрямку!

Public-Relations-700x300

Взаємодія зі ЗМІ

Взаємодія із засобами масової інформації є однією з найважливіших технологій у формуванні іміджу та репутації компанії, TOP-менеджера чи окремої події. Робота зі ЗМІ вирішує завдання щодо здійснення комунікацій з різними цільовими аудиторіями: клієнтами, партнерами, акціонерами, державними структурами, інвесторами тощо. Ми використовуємо різні форми роботи зі ЗМІ, серед них:

– генерація та реалізація інформаційних приводів;

– Сегментація цільових ЗМІ;

– організація та проведення прес-конференцій, брифінгів;

– організація та проведення прес-турів, прес-ланчів та інших журналістських заходів;

– формування пулу лояльних журналістів;

– Організація інтерв’ю з керівником компанії;

– написання статей та підготовка будь-яких текстових матеріалів;

– написання та розсилання прес-релізів;

– моніторинг та аналіз ЗМІ;

– розміщення інформаційних матеріалів у ЗМІ як редакційні матеріали.

Звертайтесь вже сьогодні: +38(063) 446 20 61 astudiock@gmail.com