Розкрутка сайтів

seo

РОЗКРУТКА, ПРОСУВАННЯ І ВИСНОВОК САЙТУ В ТОП-10

Веб-студія Астудіо щодня працює над покращенням позицій сайтів наших клієнтів. Коли ми беремося за сайт, ми робимо якісну оптимізацію сайту, пишемо унікальні тексти, реєструємо сайт у пошукових системах та нарощуємо масу посилань. Завдяки цим етапам сайт починає рости по позиціях і результат є вже після першого місяця розкрутки сайту.

У нашій студії працює команда професіоналів, кожен спеціаліст відповідає за свій напрямок. Контент-менеджер – за написання текстів та оптимізацію сайту, СЕО-фахівець – за купівлю посилань (нарощування маси посилань), керівник проекту – за аналіз та контроль проекту. Саме це і є запорука просування будь-якого проекту, за який береться веб-студія “Астудіо”.

За роки нашої роботи, ми розкрутили та вивели сотні сайтів у ТОП-10 за пошуковими системами Google та Yandex. З кожним днем ​​удосконалимо нашу роботу та технології виведення сайту на перші позиції пошукових систем.

Звернувшись до нашої студії, та замовивши у нас якісне просування сайту, Ви можете бути впевнені, що вже за кілька місяців про Вас дізнаються тисячі людей і у Вас збільшиться клієнтська база. Кожна компанія, яка стала нашим клієнтом, вже випробувала на собі, що таке розкрутка сайту від Астудіо, адже результат просування – це збільшення продажів, інформація про компанію та обхід усіх конкурентів.

Після звернення до нас ми аналізуємо Вашу тематику, підбираємо оптимальні ключові слова, формуємо сематичне ядро, підключаємо сервіс з аналітики та виконуємо ще низку робіт над сайтом Вашої компанії.

Багато хто думає, «А ось створимо сайт, і зараз повалять дзвінки», ні, такого не буде, тому що створити сайт і не просувати його, це як купити машину і не їздити на ній. Просто так, Ви не вийдіть у ТОП-10 та не завоюєте довіру Ваших клієнтів.

Незважаючи на професіоналізм нашої студії, вартість розкрутки сайту нижча, ніж у наших конкурентів. Ціна на просування сайту залежить від декількох факторів, а саме: Тематик сайту, кількість ключових слів/фраз, рівень конкуренції та кількість запитів по кожному пошуковому слову/фразі. Ми працюємо за критерієм «Мінімальний бюджет – Максимальний вихлоп», саме це ми чуємо від усіх наших замовників.

Звертайтесь до нас вже сьогодні, і наші фахівці зроблять повний аналіз Вашого сайту та складуть для Вас правильні ключові слова. Оскільки від правильності вибору ключових слів залежить успіх Вашої компанії.

Почему выбирают именно нас:

  • Входим в ТОП-20 лучших студий Украины
  • IT специалисты с большим опытом
  • Разумные цены
  • Увеличим Ваши продажи
  • Мы всегда на связи

Наші роботи

Компанія “Seatworx” – перетяжка та ремонт салона в авто

Дизайн та функціонал сайту розроблений нашими фахівцями. Адаптивна верстка. Зручна навігація. SEO просування. Сайт виконаний у корпоративних кольорах компанії.

EXTRAFOOD – оптовий продаж продуктів харчування

Дизайн та функціонал сайту розроблений нашими фахівцями. Адаптивна верстка. Зручна навігація. SEO просування.

ПРОФІ БУР – буріння свердловин

(Рус) Дизайн и функционал сайта разработан нашими специалистами. Адаптивная верстка. Удобная навигация. SEO продвижение.

ASANA FLEX – виробник упаковок в Україні

Дизайн та функціонал сайту розроблений нашими фахівцями. Адаптивна верстка. Зручна навігація. SEO просування.

АКВАЦЕНТР – проектування промислових систем зворотного осмосу

Дизайн та функціонал сайту розроблений нашими фахівцями. Адаптивна верстка. Зручна навігація. SEO просування.

“LEGAL FAMILY” – Юридична компанія

Дизайн та функціонал сайту розроблений нашими спеціалістами. Адаптивна верстка. Зручна навігація.

Готові до співпраці?

Заповніть анкету та ми зв'яжемося з Вами найближчим часом